یولیان ناگلزمان، سرمربی هوفنهایم، پس از تساوی 3-3 تیمش مقابل دورتموند که دیروز در هفته بیست و یکم بوندس‌لیگا بدست آمد، گفت شاگردان او می‌توانسته‌اند پنج یا شش گل به ثمر برسانند.

به گزارش “بی حاشیه“، تساوی ۳-۳ مقابل دورتموند، در ورزشگاه خانگی تیم صدرنشین بوندس‌لیگا، برای هوفنهایم در حکم یک پیروزی بود. چرا که شاگردان یولیان ناگلزمان ابتدا تا دقیقه ۶۶ بازی با نتیجه ۳-۰ از حریف عقب افتادند و هواداران دورتموند، جشن پیروزی را در ورزشگاه آغاز کرده بودند. تا دقیقه ۷۵ بازی نتیجه همچنان ۳-۰ بود اما هوفنهایم از آن لحظه تا دقیقه ۸۷ یعنی ظرف ۱۳ دقیقه سه گل به ثمر رساند تا بازی را با تساوی ۳-۳ به پایان برساند.

 

یولیان ناگلزمان، سرمربی هوفنهایم در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” وقتی بازی شروع شد در دقایق اول من از بازی تیمم راضی بودم ولی بعد ناگهان در بازی ما یک افت بوجود آمد. افت ما در نتیجه کیفیت بالای رقیب بود. ما از فشار آوردن کافی روی بازیکنان مهم خط میانی خودداری کردیم و این به دورتموند فرصت بازی‌سازی داد”.

 

ناگلزمان در ادامه گفت:” ما در نیمه دوم خیلی خوب دفاع کردیم و همیشه به اینکه فرصت برای جبران خواهیم داشت باور داشتیم. ما می‌توانستیم پنج یا شش گل به حریف بزنیم. برای همین است که می‌گویم از نتیجه بدست‌آمده راضی هستم”.

 


منبع :ورزش سه